| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

...ale jinak to zase ženeš do extrému.
Není jen "rulanda za kilo" a víno za 300 tisíc. Mezi tím je strašně moc možností, které můžeš vyzkoušet. Ty si pořád myslíš, že někoho děsně dere, když nemá na víno za 300 tisíc, ale ono je to trochu jinak.
Já třeba docela ráda fotím. S digitálem za bůra prostě neuděláš takový fotky jako se zrcadlovkou, nemá cenu se tvářit, že jo. Před časem jsem viděla fotky od jednoho velmi, velmi bohatého pána, který má fotografickou výbavu za statisíce korun. Možná i za miliony. Jednu fotku mi věnoval, ve formátu na výstavu, takže de facto plakát. Je nádherná. Samozřejmě, že bych chtěla mít někdy takový super vybavení jako on, ale nebudu se tím denně drásat, že ho nemám. Je to něco, co by člověk CHTĚL, ale jeho život nijak zásadně neovlivňuje to, že to nemá. Mám takovej foťák, jakej si aktuálně můžeme dovolit a jsem s ním spokojená, ale nebudu se přece tvářit, že je to nejlepší foťák na světě, když není. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.