| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Školky/školy v přírodě vznikli z toho důvodu, aby se děti ze znečištěných průmyslových aglomerací dostali na zdravý vzduch. A jezdilo se na výrazně delší dobu než 1 týden.
Protože jsem v takové aglomeraci nežila, naše školka/škola do přírody nejezdila, za což jsem byla ráda. Byla jsem zakřiknutý introvert a akce typu škola v přírodě a letní tábor by pro mě byly za trest.
Co se týče mích dětí, školka do přírody nejezdila, škola ano, děti jezdili rády a těšili se. Až do té doby, než se synovou třídou začala jezdit jistá nervově labilní paní učitelka. Po loňské ŠVP, kde se dramaticky řešilo (a padly za to třídní důtky), že někteří chlapci byli přes zákaz na návštěvě v pokoji dívek (jednalo se o 11-ti leté děti) a přes zákaz používali mobilní telefony, syn řekl, že už tam jet nechce. Nechtělo tam jet více dětí a třídní učitel na nás na tř. schůzce apeloval, ať děti přemluvíme ať jedou, že se připraví o zážitky s kamarády. Stejně nakonec odjede asi jen půlka třídy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.