| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stará vráno, nebo ho pošli k šípku. Ty narážky by mi taky dost vadily.

Chápu, že hubnout je těžký, já mívala problémy s váhou naopak kolem 20ti. Ale taky mám sedavý zaměstnání, 2 děti, kouřit jsem přestala před 12ti lety, je mi 43 a vážím 59kg...tedy mám o 2 kila víc, než je můj dlouhodobý průměr. Tento víkend jsem poprvé za 18let, co jsem s manželem, měla podezření, že mně snad podvádí. On není ten typ, ale prostě měla jsem důvod si to myslet. Navíc mě tak prudily děti, že jsem se v neděli večer na všechno nas.... a šla jsem běhat. Chystala jsem se k tomu už minimálně 2 měsíce. Zatím jsem byla 2x (když zrovna nepršelo) a budu v tom pokračovat. Je to i dobrý ventil.
Nicméně pokud máš větší nadváhu, tak běhání určitě nebude vhodný. Manžel před 4 lety chodil do světa zdraví. Zhubnul více než chtěl - tedy asi 15kilo. Vlastně podstata byla, že si změnil jídelníček, jedl víckrát denně přesně po 3 hodinách. Chodí i běhat a vlastně mě k tomu navnadil.

Radím se dál neutrápit a nenechat se ponižovat a opravdu něco začít sama dělat, získat sebevědomí a pak se můžeš smát ty jemu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.