| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čerstvá zkušenost s mojí maminkou, která právě odjela od nás domů.
Jezdí sem x krát do roka a příkaz zní ať nedává psovi naše lidské jídlo, že je psice maličká, sůl jí ubližuje... než přijede, tak pes krásně žere granule - miska denně prázdná. Babička odjíždí pes se misky s granulemi ani netkne a mně dojde, proč mamka chodila našeho psa venčit jako toho jejich co 2-3 hodiny (zasolené ledviny, protože ho samozřejmě přes den krmila tím, co uvařila) ~7~
Když k nám babička přijela, vysvětlili jsme jí, proč nesmí venčit psa na naší malé zahrádce, proč s ním raději zajít o 10 metrů vedle domu... dnes mi s klidem řekne, že venku pršelo, tak psa vyvenčila na betonu naší terasy ~8~ ~7~ Už mi tekly nervy...
Babička odjela a dcerka mi řekla, že mi babička prolézala skříně, malovátka, prolezla nám mrazák... a u všeho renmcala, že toho a toho kupujeme zbytečně moc... už jsem byla naprosto vytočená ~o~ Prostě vím, že ji nezměním, vím, že je taková jaká je, ale vždycky mě to stejně sejme. ~7~
Tchýně před lety - necpi dítě zbytečně sladkým. Večer mi oznamuje, že roční dítě snědlo 5 banánů a jde mu dát 6. ~8~ Byla jsem za špatnou matku, která dítěti nechce dopřát když jsem poručila místo 6. banánu dát raději pořádnou večeri ~k~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.