| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jéééé, super dobré zprávy!!! Tak teď už si to opravdu můžete užívat. Tak koukám, že všechny 3 čekáme holčičku. Nám ji také na velkém ultrazvuku potvrdili, takže budeme mít doma 3 holky. Taťka už to také ví a asi už se smířil :-)

My jedeme přesně za týden do Chorvatska na dovču, tak už mám cestovní horečku, jedeme vlastně poprvé jako rodina na dovču. Dřív jsme spíš jezdili na výlety a pak jsme byly jednou bez taťky na týden na Lipně. Tak budeme vlastně mít premiéru ;-)

No a mě v pondělí v poradně objevili krev v moči, dnes se to potvrdilo, tak to poslali ještě do laborky, v úterý se dozvím výsledky. Dnes jsem pořídila lichořeřišnici a také D-mannosu a začínám léčit... snad to nic nebude, jelikož mi ani nic není... ale zase bych ráda dovolenku prožila bez obtíží.

Ale musím se přiznat, že mě to 3.těhu dává docela zabrat. Krásně se mi zhoršily křečové žíly, udělaly se mi i vaginální varixy. Mám už nějakou dobu dost tlak na spodek, takže nějaké delší stání či chození nic moc a docela mi pomůže když si na chvíli lehnu, tak to docela povolí.
Když pomáhám něco na zahrádce, tak se mi zdá, že mi po chvíli tvrdne břich, jak jsem v dřepu... no nic moc...
A to ještě chodívám pomáhat do čajovny, mám to jako přivýdělek a občas kamarádce do second handu, každá kačka se hodí... v půlce července budu ještě vedoucí na příměstském táboře při rodinném centu ve Strakonicích, kde vypomáhám a pak už mám v plánu jen odpočívat a chystat se na mimčo...

Ráda bych už koncem srpna měla vše připravené... termín mám 1.10. takže ten srpen nejpozději. Ale je fakt, že nakoupeno už mám skoro vše, s tím jsem neotálela, takže půjde jen o to vyprat, vyžehlit, sbalit a postavit postýlku ;-)

Jinak ta naše holka je pěkný aktiv, pohyby se už začínají pěkně zintenzivňovat a mrní se tedy skoro pořád, ale je to hezké, jsem ráda, že o ní vím ~s~

Tak budu ráda když také písnete nějaké další novinky. Těším se, tak se zatím opatrujte~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.