| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na mě to dělá dojem, že paní učitelka pozvala děti, které chtěla. Kdyby zakladatelka nevyzvídala u jiných rodičů, ani by se o této akci, která se jejího kluka neměla týkat, nedozvěděla.
Já nevím, třeba paní učitelka udělala chybu už v září, kdy nedala dostatečně hlasitě najevo, že v červnu udělá pro děti, které se během roku snažily, akci. Na druhou stranu všichni nemůžeme mít všechno a pro zakladatelku je to signál, aby s bobánkem přes prázdniny ještě trochu popracovala, aby sprostě nemluvil aspoň před paní učitelkou.
Jinak si stojím za názorem, že jako učitel se zavděčit všem není možné. Třeba tady někdo založí téma, jak je jako rodič rád, že spolužák jeho dítěte nejde na poškolní akci, konečně bude chvíli klid ~t~
Jsem rodič, jehož dítě z kázeňských důvodů nejelo do muzea čokolády. Bylo mu to líto, místo toho musel být ve škole a žíly mu to nepřetrhlo. Naopak. Důsledek dle RaR jako vyšitý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.