| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hubnu uz 4 měsíce, mám dole 9kg.Najela jsem na vyváženější stravu a zařadila jsem běh. Je třeba při každém z pěti dennich jídel dodržet obsah bílkovin, sacharidů a zdravých tuků. Zelenina neni jídlo, je to vláknina, vitamíny atd.takže ano,dat si zeleninu k jídlu je samozrejme ok,ale musí byť v jídle i ony tři výše zmineny složky, které tělo potřebuje.samozrejme vybíráme zdrave zdroje,tj.s nízkým GI nikoliv nezdravé s vysokým GI. Soucasne jsem vysadila bílou mouku a samozrejme raf. cukr.Příklady z meho jídelníčku:snídaně :Pohankova kaše s ovesnymi a ryzovymi vlockami, posypu nejakym ovocem,ořechy, chia seminky a zakápnu medem nebo sirupem ( datlovy,javorový, agavovy....).kaše obmenuji-jahlova, ryzova, cirokova. ..svačina :bílý jogurt s ovocem,ořechy, suš.ovocem nebo plody goji,opět lze přisladit sirupem. Jogurt je kvalitní bílkovina, ovoce a sirup kvalitní sacharid,ořech je kvalitní tuk..tělo pak nemá potřebu si říkat o další dávkuje cukru!! Oběd :opět jen kvalitní zdroje např. Kru ti maso orestovat na cibulce,na troše oliv.oleje,přidat ryzi basmati, okořenit soli, pepřem a kari. Servíruji se zel.salátem opět s oliv.olejem. Krůta bílkovina, ryze sacharid,olej tuk,zelenina vláknina, vitamíny. Svacina:cottage sýr smíchat s čerstvou pažitkou a žitný chléb,zelenina.večeře :makrela,zeleninový salát a knackerbrot. ..
Plus dvakrát týdne běžím cca 5km..
Takže moje rada jak se zbavit chuti na sladke,je dodat tělu potrebne sacharidy,ale kvalitní, a to v každém z denních jídel. A ano, stane se, že taky dostanu chuť na sladke...no a resim to čtverečkem min.80% čokolády. ..každopádně je třeba nastartovat metabolismus kvalitní stravou,snižit příjem kalorií a zvýšít výdej (sport).pokud to tak je,tělo neukládá, ale naopak spaluje již existující prebytecne tukové zásoby a člověk hubne..
Přeji hodně úspěchů a pevnou vůli, vyplatí se to...~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.