| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Postupem casu jsem dospela k nazoru, ze zivot neni dokonaly a beru veci tak, jak jsou.

1. Muj muz - prosli jsme si nekolika krizemi, neni to lehke, nekdy ani nevim, jestli ho jeste opravdu miluji. Mam ho ale rada, jeste porad na nem vidim jeho pozitivni stranky, mame spolu dve deti, rodina je pro nas dulezita a tak si tak zijeme a snazime se a jde to lip i hur a beru to tak, ze to je zivot a neni to jen prochazka ruzovou zahradou - jsme spolu 15 let...

2. Muj sef - vlastne to ani neni muj sef, jsem na volne noze, ale zprostredkovava zakazky. Je neomaleny, hruby, neumi se chovat. Ja tu praci mam ale rada, v mem oboru neni nic lepsiho. Tak jsem si zvykla, snazim se mu vyhybat a komunikovat co nejmene. Mladsi kolegyne ted proti nemu bojuje a obavam se, ze to skonci jen tim, ze ztrati misto..

3. Majitelka domu - desna baba. Ale to misto bydleni milujeme a najem je na mistni pomery taky o.k, takze to spolkneme, spis se ji vyhybame a nic po ni nechceme, kdyz se neco rozbije, radsi to zaplatime ze sveho..

A tak si tak rikam, jsem tak moudra, nebo jsem rezignovala?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.