| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem v šoku. Je mi zle, chce se mi brečet. Lůza se ujala kormidla a táhne nás z klidných dob hojnosti, které v Evropě nikdy nebyly, zpět ke zlu, neštěstí a hrůzám.

Neumíme si vážit dobrého bydla a ten nedostatek pokory si odskáčeme všichni, hlavně naše děti a i my se budeme ještě muset koukat na to, co jsme nikdy vidět nechtěli...

Tady končí veškerá legrace a pohodlné doby. Tohle je 1000x horší než nějaká migrační krize - protože Evropa si nedokáže poradit sama se sebou.
A stačí základoškolský dějepis na to, aby i blbec věděl, že drobit státy a soustátí na menší kusy, nikdy - NIKDY nepřineslo nic dobrého...

Moje pocity nejlépe vystihuje Fendrych.




"Druhý scénář, velmi reálný: Brexit se stane evropskou, Rusy vší mocí živenou nakažlivinou. Následovat budou další země, které nechají své zmasírované a zároveň otrávené občany hlasovat o vystoupení.

Je to temná prognóza, ale zřejmě bude muset přijít nějaký ještě větší malér než Brexit, aby se Evropa probrala z pohodlnosti, lenosti a neschopnosti. Klidné doby skončily."



http://nazory.aktualne.cz/komentare/britanie-odesla-eu-si-sama-amputovala-nohu-moskva-uspela-neu/r~cf9ae59c39d811e68d00002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-2

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.