| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám syndrom mladší ségry. v dětství jsem jako o rok mladší holka měla nového naprosto minimálně, všechno jsem měla to, z čeho ségra vyrostla.

Proto si to (bohužel) vynahrazuju teď. Nechápu, jak někdo může přežít s jedněma sezónníma botama, s jednou kabelkou a s jednou bundou.

Letní boty jsem nedávno vytahovala, mám jich cca 10 párů (+ nějaké ty sandály a kroksky jen tak na dvůr). Kabelek tak 30?

Vysazená jsem na bundy, kabáty a tak, takže mám třeba zimních bund tak 6, pak x kabátů, kožených bundiček a sak na jaro-podzim...

Mám samozřejmě hromadu "pracovního oblečení" - tj. tak 8 kostýmků odhadem, desítky halenek, košil a basic triček do toho, sukně, šaty, základní kalhoty.

Ale džíny mám myslím jen tak dvoje zase.

Letních šatů do současných 35tek a nositelných do práce mám ale bohužel minimum, mám jich dost kupovaných "k moři", tj. na volný čas, do města a tak, ale bohužel zcela nenositelných do kanceláře nebo nedejbože na soud. Nutně si budu muset tak troje-čtvery nové koupit :-).

Jinak ale jsem za poslední dva roky dost přibrala (tak 4-5 kilo), takže spooooustu věcí jsem poslala dál, bo mi to není. Jo a nekupuju žádné módní výstřelky, takže v klidu nosím třeba i kostýmek, co jsem si koupila na státnice na VŠ (ha, už je to akorát 14 let). Furt se do něj vejdu a furt vypadá bezvadně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.