| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně tak v tomto počtu dětí to prostě nejde a´t si každý myslí co chce. Mimochodem mám dceru s vývojovou dysfázií a syna se znaky ADHD - musím dodat, že žádný papír jsem si nevylítala - a ne že by to nešlo ALE potkala jsem jednoho skvělýho doktora který mi svěřil svůj názor na náš problém a já uznala, že papír nic neřeší.... Doktro se zabývá netradičními rehabilitačními metodami a musím říct že jeho léčba byla daleko účinnější než na logopedii co se týče dcery. Teď řeším syna a opět jeho po rehabilitačních metodách se postupně učí pracovat se svým temnperamentem, už není tak impulzivní, divoký apod. Jo mohla bych vyběhat pro syna papír ve škole by to měl s ním možná jednodušší, ale v životě mu nějaký papír bude k ničemu. Obě děti mají paradoxně opačný problém, ale řešíme ho - jo dcera možná letos ve druhý třídě ještě jedničky přinese (jisté to není), ale je mi jasný že to bude opravdu naposled, zkrátka na jedničky nemá no tak bude nosit horší známky a třeba z ní jednou bude šťastná cukrátřka, kadeřnice nebo něco jiného....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.