| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kurna vy si to zase vyzirate ~6~ chudak D., uz jemu lip? aspon vidi, jak ti bylo taky hnusne...chudak E.prisla o zpev a jeste je nemocna~6~ zajimave ze to dostali az ted, ze?

mela mala ten meeeting ve skole?

jako ja Corbyna beru, akorat poslanci se chovaji jak kreteni, nevim jak to chteji vyresit..

Tereza May se predvedla presne jak jsem cekala, zadne assurances, jen si o ten pas pozadej ~;((
jinak chaou ze je to k vzteku, vsechno je k vzteku, ted se budou predhanet kdo je tougher on immigration, fakt hnus

jeste ze M.vlastni company ~l~ K.se deti ve skole ptaji ze ""srandy"" kdy jede domu...jestli neprestanou, tak asi udelam bordel

jo a zhubnuti, no telo je asi v soku nejvic ze jsem prestala jist cokolady ~t~ a chleba, dam si tak jednou za 3-4 dny toast, jinak jsem objevila corn tortillas, tak si delam to, a prestala jsem jist majonezu (chleba, coko a majonezu jsem jedla xkrat denne), carbs jsem hodne zredukovala, delam si furt salaty, avokado, vajicka, hodne polivky, hrahovocu, rajskou a celerovou, ale jen zelenina. Jinak furt quinoa, cous cous, maso plus salat....misto sladkeho jim boruvky, maliny, jogurt. Prvni tri tydny jsem byla fakt prisna, ted uz obcas si neco dam, posunuli se mi o dve dirky na pasku, ovsem neznamena to ze mam ploche bricho, jen zmizla ""horni"" pneumatika ~t~, no zacatek dobry.

Ja se furt na tu Indii netesim, nebyt deti, tak to zrusim.Pristi ctvrek jedu na Colors,snad bude fajn.

Jinak jsem furt v drsnych post-Brexit blues...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.