| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já sem přispívám jenom sporadicky, ale čtu tuhle diskuzi dost pravidelně.

Odsuzování všech Norů a celého národa mi vadí taky, ale nezdá se mi to tu vůbec tak časté, jak se to tady v posledních dvou dnech píše.

To už se tu spíš vyskytovalo pár nicků s adorováním BV a nekritického přijímání celého systému v Norsku. Naopak se tu objevilo dost zpráv, ze kterých je zřejmé, jak se hodně lidí v Norsku zhrozilo, když některé kauzy vypluly na povrch (napadá mě náctiletá "glassjenta"). Byly tu příspěvky o Norech, kterým zřejmě neprávem BV odebral děti a podobně jako paní EM nemají moc možností se bránit a kterých se tu většina diskutujících zastávala a vyjadřovala soucit (najděte si diskuzní příspěvky o paní Vibeke). Píše sem Sandefjording, který v Norku žije a pracuje a z jehož příspěvků je celkem jasné, že má Nory a Norsko rád, což mu nebrání kritizovat to, co je v systémmu špatně. A ten proti tomu dost aktivně bojuje ze své pozice novináře a využívá různých kontaktů s médii.

To, co tu .libik předvedla, to nebylo nic jiného než argumentační fauly ("všechno, nebo nic", "důraz na horší (nesouvisející) problém", "když se o to tolik staráte, proč pro to nic neděláte", "zesměšňování" a jistě i další). "Hladovějící děti v Africe" nejsou argument. Nedivím se, že se na ni všechni vrhli, když tu všechny diskutující tak krásně pozurážela a narvala do jednoho pytle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.