| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Laime , vozí se to na 8hodinu přímo na poštu. Takže druhý den je to doma.
A když pošlu doporučený dopis tak je taky druhý den na místě.

A není pravda, že se nic nedovíš....dovíš, když přijedeš pro dítko na tábor, než Ti ho najdou, dovíš se toho spoustu......

Při předání mi třeba vedoucí dával smutně do ruky tašku s botama a říkal: máte můj obdiv já mu to sice přebalil, ale nedostal jsem to tam(....prý pro něj syn došel, že mu to tam nejde dát a přitom to tam bylo...tak jsme se zasmály a od té doby si ty boty 46 vozí extra v takové té tašce na boty na sjezdovky ~t~)

No humorné to bylo, protože si dělali legraci syn a vedoucí, že ty obr boty prostě neumí nikdo zabalit....a potřebuje pomoci, když to roky před tím dával sám....~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.