| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja mam dve zle skúsenosti z Európskej zoznamky. Stretla som sa raz s jedným mužom z Nemecka. Bol pod profilom: 32598. V profile mal napísané že je rozvedený. Pýtala som sa ho,či nemá aj deti. Túto otázku vždy zahovoril. Povedala som si veď čo, stretnem sa. Keď som sa s nim stretla vysvitlo že má dve deti a povedal, že ho žena opustila. Na prvý deň bol zo začiatku milý, zdržal sa tu asi 2 dni.Hovoril že ma chce, že by to myslel vážne, chce chodiť po dovolenkách so mnou atd.. Pred odchodom,na druhý deň mi povedal že chce so mnou spať a na noc objednal penzión v ktorom nikto nie je, iba on tam má rezervovanú izbu. Hrozne na mňa tlačil aby som tam s ním šla, že budeme tam sami nikto tam nie je. Ten penzión objednal na odľahlom mieste, kde sa zdržuje čo najmenej ľudí niekde za uličkami. Pozeral ten penzión na mape v mobile, povedala som mu že neviem kde to je hoci som vedela. Silne naliehal, tak sme to šli akože hľadať ale vždy som ho nasmerovala na inú stranu. Potom vďakabohu bolo už veľa hodí a mne šiel domov bus, tak zázrakom z toho vzišlo. Ale ak by mi vtedy nešiel práve autobus neviem ako by som sa vyhovorila a ako by to celé skončilo.

S druhým mužom som si písala z Francúzska z profilu: 13252 je učiteľom základnej školy. Písala som si s ním dlhšie, dobre sa s ním písalo, vymenili sme si viacero fotiek. No po dlhom písaní sa chcel so mnou stretnúť. Veď jasné, dobre sa s ním písalo prečo nie, je fajn. Zrazu mi napísal, že mu mám poslať fotku väčších rozmerov, že chce si ju dať zarámovať. Bolo mi to blbé keďže sme sa osobne ešte ani nestretli. Povedala som mu že až keď sa spoznáme. Zrazu začal odo mňa pýtať viac a viac fotiek. Ja blbá, poslala som mu ešte zo dve a každá moja fotka mala chybu. Jedna nebola zaostrená, druhá malá. Na to mi napísal, že si chce moju fotku dať do rámika ale teraz do kúpeľne. Chcel aby som mu poslala fotku konkrétnych rozmerov. Na to mi poslal odfotenú fotku svojej ex tak ako ju má v kúpeľne v rámiku. Ja som skoro odpadla. Poslal mi aj ďalšie fotky na ktorých bola ona. Napísala som mu, že či si myslí či by sa jej to páčilo, že takto preposiela jej fotky iným ľuďom. Nič na to neodpísal. Taktiež mi poslal zopár fotiek žien s ktorými si písal na zoznamke a robil si z nich srandu, že aká k...., nemá tričko atď. Ja som s ním ukončila komunikáciu. A nakoniec mi napísal, že či chcem byť jeho priateľka na mesiac jún. Komunikáciu som ukončila, iba mám strach,kde sa teraz ocitnú aj moje fotky. Pozitívne na celej zoznamke je to, že som si precvičila a zlepšila cudziu reč. Inak fakt sú tam naozaj ľudia, ktorí majú rôzne úchylky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.