| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sovice, tak když se do toho tak opřela... - mně teda biblická škola nepřipadá jako úlet na úrovni kurzu plachtění.

Jen tipuju, že příští rok už na tu "vysněnou VŠ" nepůjde ani dělat přijímačky. Že tam spíš tak úplně nechce a tímhle před tím trošku utíká. Třeba i před tím, že je sama překvapená, že její uvnitř tam vlastně nechce, i když ona měla pocit, že chce, jeslti mi rozumíš. Že to byl třeba sen před rokem a posunul se, změnil..co já vím. Kdyby o té škole opravdu snila, tak by tam teď šla a žádný kurz by to nepřevážil.

Netuším, jaká škola je ta "vysněná" (extra nátřesk je, co tak vím, na práva, farmacii, medicínu, ekonomku, veterinu, nějaké umělecké obory a pak třeba takové ty vzácné obory otvírané jen pro 20 lidí jednou za tři roky na fildě apod.). Žádná z výše jmenovaných mi nepřijde (možná až na nějaký ten málo otvíraný tipu religionistika nebo něco takového) nějak zvlášť blízká s biblickou školou. Tak třeba ji to táhne podvědomě fakt někam jinam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.