| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Napíšu z pozice dítěte.
Dělala jsem muziku, sama se vláčela nocí tmou s nástrojem a batohem na zádech, když jsme se vraceli z koncertů z daleka, ve věku 15-18. Rodiče na mé koncerty nechodili, i když jsem je jednou za čas upozornila, že je něco extra. Trochu jsme byla hrdá, že jsem tak samostatná, trochu mi bylo líto, že je jim to ukradené, nikdy mě neocenili. Směla jsem cvičit jen v době, kdy nebyli doma. A pak jim bylo moc líto, že jsem je nepozvala na absolventský koncert. fakt mě to ani nenapadlo.
pak na promoci jsem je zvala, přišli pozdě a ještě měli kecy, jak je to nebavilo. to samé druhá promoce, opět přišli pozdě, přitom sami hlásili, že chtějí jít, ať jim dám vědět. radši bych šla s kámošema do hospody, než poslouchat jejich kecy, o oboru, o němž nic nevědí. nějaká slova uznání? nikdy, ani omylem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.