| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Třeba tě nechtěl strašit.
Raději počkal, jak se situace vyvine, aby jsi z toho neměla šok. Mně třeba někdo volat, že je moje dítě v kritickém stavu, asi bych omdlela a nebyla schopná nic udělat.
Stalo se mi něco podobného. Nebyl to tedy úraz, ale dcerka ve 2,5 letech prodělala otavu krve v nemocnici. Ono člověk nejdřív řeší ty praktické věci - konzultuje s doktory příznaky, aktuální stav, nechává je "pracovat" ač se mi chtělo křičet, ať proboha něco s holkou udělají, že má teplotu 41,3 st a že mi umře v náručí...~7~ ,pak jsme řešili akutní svolání konzilia dětských doktorů, primář dětského ji musel vidět, musel schválit postup, ihned co dostala protišokovou látku do žíly musel počítat a dávkovat antibiotika do žíly. Pak když to "zabralo" tak mě zas poslali na chirurgii, ať malou stejně zkouknou UZV, jestli nemá náhlou příhodu břišní.
Mému muži jsem volala až po tom všem, co jsem měla v ruce papíry z vyšetření a šly jsme se znovu napojit na vnitrožilní ATB. A dítě BYLO ŽIVÉ A JEVILO SE V UŽ V DOBRÉM STAVU.
Máme teda z té hrůzy humornou příhodu - muže jsem zastihla zrovna odcházejícího z jednání v Praze, no byl v Pardubicích v nemocnici za 55 minut. Prý se řítil asi 160 km ( z tohoto důvodu si i myslím, že je dobré nestrašit a s informací posečkat). Najednou se objevil u nás na infekčním. Já mu povídám, jak se tam dostal, že tam je vstup jen na povolení primáře. A on na to:" Já jsem se neptal, rozrazil jsem dveře a řekl : "uhněte, mám tam dítě!"
Doktoři nás už potom zastihli jako rodinku sedící na posteli ( muž v civilním oblečení) a nikdo mu nic neřekl, i oni si evidentně oddychli, že to dítě přežilo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.