| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

chápu zakladatelčino rozčílení, ale na druhou stranu se musím aspoň trochu zastat otce...
že nevolal hned bych pochopila, ale teda zavolala bych v tu chvíli, kdy by odlétal vrtulník... že si dítě fotil... hele, dovedu si představit, že je v šoku a ze strachu, jak bude matka reagovat raději vše fotí... no, měl tam druhé dítko, asi bych se spíš věnovala jemu, ale jak jsem psala... šok.... jsetli si to pamatuji dobře, tak dítěti je 12... v tu chvíli už se v něm pere to dětské "chci maminku" a pubertální "ježiš mami neplaš"

mě vezla rychlá do nemocnice.. našim jsme to dali vědět, až když jsem jela a řekla bývalému, ať našim zavolá, že jedu do Motola a že dám vědět, až něco budu vědět. kromě toho, že mi bylo blbě a boleli mě neskutečně záda, jsme nic jinýho nevěděli... znáš naše, jak by vyšilovali, kdybych jim dala vědět, že jdu k záchranářům.. volali by co 10 min "tak cooo" - takhle to teda řešil ex.. a pak i já, když už jsem teda měla po vyšetření.
na druhous tranu - když jsem jela se synem v 6 týdnech do špitálu, tak jsem dala manželovi vědět, že jedeme do nemocnice a že budu informovat... přijel jak to šlo. Oba to máme nastaveno tak, že nevyšilovat, až se dítě uzdraví/dostane do péče lékařů, můžeme se teprve zhroutit ~:-D

takže měl volat dřív, fotky neřeším, spíš naopak - já bych byla zvědavá, co se s dítětem dělo, takže proč ne... neměla bych mu to tak za zlé... spíš bych řekla, že pro příště - volat dřív...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.