| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"prostě musím jets teplotou na nějaké služebky, které se nedají odložit, protože na nich zase závisí platby jiným lidem atd atd."

- aha,další spasitel světa, bez kterého by to nešlo

a jezdit na dovolené, když toho mám plné kšandy? - to si ještě určitě tedy asi neslyšela o tom,že dovolená je naopak velmi náročná záležitost pojatá v tom klasickém stylu děti+rodiče+muset poznávat,když už jsem tady,balit se,organizovat...ale jasně,dělají to všichni,tak já musím taky~o~

Jsem jedině ráda, že tohle a podobné nářky čtu v době, kdy mám už vlastně a v pohodě za sebou ten plný produktivní život, zdárně za sebou výchovu a vyslání do života svoje děti, protože toto číst před tím vším,tak se jen z toho čtení musím hrůzou hroutit,co že mě to čeká za horory...,ale houby,žádné horory,jaké si to kdo udělá,takové to má, a jo, jsou mezi námi běsky, není jich málo,které prostě pořád musí ukazovat světu,který o to ale vůbec nestojí,jak jsou nepostradatelné a jak mají vlastně problém vypořádat se s běžným životem.Aby pak mohly následně vypisovat o svých depresích - zamysli se nad sebou a to hluboce, schopné ženské běžné problémy jako popisuješ ty zvládaj levou zadní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.