| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souznění je asi silné slovo, ale máme se rádi, pomáháme si. I když třeba brácha je hodně jiný (samorost, hodně pozér) než já (trapně rodinný typ, nerozhodný), ale jsme hodně ukecaní, stejné smysl pro humor. Sdílíme svoje radosti a starosti, pomáháme si navzájem, rozdělujeme si opatrování momentálně o otce, který zas skončil v nemocnici minulý týden ~n~.
S mámou mám krásný vztah, stejně tak s tchýňkou. Spíše kamarádský, hodně si voláme, protože nás dělí všechny celkem dost km. _Tím, že jsme si vzácnější, když se vidíme, nekazíme si pohodu nějakými pseudospory.
Mimoň je pro mě švagr (svým stylem života), ale i s tím vycházím v poho. Hodně mám ráda i sestřenice a bratrance s rodinami od manžela. Vídáme se často a umíme se pobavit a nelézt si na nervy.
Já spíš mám pocit, že nejsem moc konflitní, nemám problémy vyjít s někým, pokud to opravdu není silná káva. Respektuji to, že to má někdo jinak, nenutím svůj pohled na život a svůj styl života jako jediný správný, takže v tomto to mám jednoduché ~;).A mám štěstí, že mě taky berou všichni vesměs jaká jsem. O tom asi ta rodina je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.