| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Byli jsme v takových hotelech (4 hvězdičkových teda), co máme děti, několikrát (i v Turecku) a taková hrůza to tedy nikdy nebyla. Děti na pódia nelezly, po restauraci je nikdo lítat nenechal (i když samozřejmě občas se nějaké snažilo), hluční byli obvykle jak někteří dospělí, tak děti, ale žádná hrůza. Zbytečně velké porce jídla jsem obvykle viděla pouze u zbytečně tlustých dospělých. Ti to jídlo ale myslím z (bohužel pro ně) z většiny snědli (ale já tedy nikdy nepozorovala, co kdo opravdu sní a co se odnáší zpět, to je fakt). Svým dětem žádné velké porce zásadně nedovoluju, vzít trochu, ochutnat, případně si přidat. Oni si ovšem obvykle dávají celou dovolenou pořád to samé dokola (v různých letech jsou favorité různí). Asi jste měli fakt smůlu na nějaký divný hotel, resp. divné osazenstvo, možná bude něco pravdy na tom, že jak bylo letos Turecko levné, dorazilo tam víc "buranů", ať už jakékoliv národnosti? Mimochodem jsem dneska zažila přes oběd, jak nějaký "Čecháček" (resp. "Moraváček", jak na sebe hned prozradil) v klidu tykal číšníkovi (který evidentně nebyl žádný jeho známý, jeho první otázka (po objednání piva) totiž zněla "a že neuhodneš, odkud jsem?" Takže ono nezáleží na místě, ale holt jako vždycky na lidech :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.