| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měnila.Několikrát.
Muž mi pořád nadával,že blbě jezdím,najíždím na obrubníky,svlíkám pneumatiky atd,atd,jak už to mají chlapi ve zvyku.Pak jsme zjistili,že nám dali v pneuservisu o číslo menší pneumatiky.V tomhle období se mi to stalo asi šestkrát nebo sedmkrát,než jsme změnili pneuservis.
Stalo se mi například,že jsem jela se synem z motolské nemocnice a cítím,že je zle.Zaparkovala jsem,kde to šlo,hever,klíč,kolo dole,nasadím rezervu-a rezerva prázdná.Jak já řvala do telefonu na svého muže,na toho,kdo neustále zdůrazňuje,jak se stará o auto,to nikdo neví.Nakonec jsem zavolala svoji maminku,ta přijela,odvezly jsme kolo k nejbližšímu pneuservisu,pneumatiku nechaly zkouknout,nafouknout,my se vrátily zpátky,já odmontovala rezervu a vrátila původní kolo.
Podruhé se mi totéž stalo v lese,vyměnila jsem kolo za rezervu,vracím se do Prahy a v Ruzyni najednou rány-a prázdné bylo i druhé kolo.Tak jsem tam stála jako trubka,naštěstí zvednu zraky a vidím v dáli pneuservis.Tak jsem tam došla,vysvětlila situaci,dojel maník,nafoukl a bylo dobře.Tedy za pár peněz.
Od té doby,co mám správnou velikost pneumatik,neměla jsem prázdné kolo ani jednou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.