| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,
to ale předpokládáš něco, co v tom původním příspěvku není. Jestli fakt zní, že "lidi, kteří mi nestojí za to, abych se s nimi vídala" mi nestojí za to, abych se zajímala o jejich život na FB, tak v tom vidím něco úplně jiného.... spousta mých virtuálních známých mi STOJÍ ZA TO, abych se s nimi vídala. A proto jsme kamarádi. Nikde se tam nepraví, že je musím vídat pravidelně nebo často. Ale ráda je uvidím, pokecám někde u kafe (raději než po síti) - a u spousty z nich to není moc reálné (třeba kamarádka, která je t.č. pracovně v Indii - já v Kalifornii - sladit naše dovolené tak, abychom se alespoň v tom Česku potkaly, se nám loni nepodařilo - letos taky ne, takže se neuvidíme možná tři roky? Ale určitě je moje kamarádka a určitě mi stojí za to, abych se s ní viděla - až to bude reálně možné.

Jsou lidi, s kterými se fakt vídám v intervalu jednou za tři čtyři roky (např. kámoška v Anglii, kterou znám už čtvrtstoletí a nikdy jsme nežily současně ve stejné zemi) a kdykoliv jsme schopní navázat tam, kde jsme před třema čtyřma rokama skončili.... a jsou lidi, s kterými mám možnost se vídat každý týden - a s kterými si nemám o čem povídat... a jsou lidi, kteří byli moji kamarádi a vídali jsme se, ale nějak jsme se postupně ocitli každý na jiné koleji - a stali se z nás spíš neutrální známí než kamarádi...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.