| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dnes mě totálně vytočil manžel a já prý zase jeho - otázka je kdo má tedy pravdu, já už fakt nevím - posuďte situaci sami....... Dcera je tento týden na příměstském táboře kde je třeba jí každý den dopravit do 8 hod. Manžel slíbil, že jí tam bude vozit - je to cca půl hoďky cesty pěšky od našeho domu. Podotýkám, že se jinak nezapujuje do odvodu do škol a školek dětí (vše zajišťuji já). Tento týden když manžel není na žádné služební cestě, ale je doma tak jsme se domluvili že tam bude dceru vozit - tj. že zajistí, aby tam byla dcera do 8 hod. a já budu chodit dříve do práce, abych jí dopol. zvládla vyzvednout. Dnes totálně selhal. Já byla už před 8 v práci a volala mi ubrečená dcera, že jí tam táta nemůže zavést, že nemůže najít klíče od auta atd...... Já řekla, že to si musí pořešit a klíče najít - manžel je je nenašel a řekl dceři že tedy půjdou pěšky.... Dcera vystresovaná, že to nestihnou do 8 hod tak prý běžela napřed a to takovým způsobem, že utekla manželovi a on jí nezvládl sledovat zda došla do cíle - šel za ní jenom kousek a pak se vrátil a nepřesvědčil se zda tam došla. Zavolal mi to cca po 8.30 že neví jestli dcera dorazila do cíle, že mu utekla........ Já myslela, že si dělá legraci. Můžete mi někdo vysvětlit jak chlap může nechat jít samotné dítě a nejít za ním? Nechápu to a je mi to líto, že mám tak neshcopného manžela. Je mi líto dcery, že má tak nemožného otce - že se na něj nemohu v ničem spolehnout, že se mohu spolehnout jen sama na sebe. On jí běžně nikam nevodí a proto mi mrzí, že když ho jednou za čas zaúkoluji, tak to stejně nezvládne a vše dopadne katastrofálně. Nicméně on je naštvaný na mě, protože když mi tu situaci zavolal v 8.30 tak jsem mu nařídila, že musí zjistit, zda dcera dorazila bezpečně do cíle.......(on už byl v práci) - tak odjel z práce tam se optat zda tam dcera je a mezitím já zjistila tel. tam a zjistila jsem že tam je..........on si připadá jako blbec že tam jel zbytečně, protože mu řekli, že jsem tam mezitím volala...........no prostě spolu nemluvíme - kdo tedy udělal chybu? Mám se dožadovat, aby tam dovezl i dceru zítra či to mám radši vzít na sebe, protože já to zvládnu bez problémů? Nebo mám dám manželovi další šanci zvládnout tak jednoduchý úkol i za cenu že tím riskuji stres dcery z toho, že to zase manžel nezvládne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.