| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

chápu, že některé lokality jsou nebezpečné a tam bych dítě samotné nepouštěla. Jinak se snažím vést děcka k samostatnosti. Nejstarší dcera ve 2. třídě jezdila do okresního města sama do výtvarky, od 3. tř. navíc do juda, po městě se pohybovala sama. Od 1. tř. tady děcka samy dojíždějí do vedlejší vesnice do školy. V té době byla nejstarší ještě jedináček a netušili jsme, že se nám ještě podaří další děti. Takže jsem se tak chovala i k jedináčkovi. Kdyby moje dítě takto uteklo, nechala bych ji chodit samotnou (pokud to není třeba kolem ubytovny nebo bezďácké lokality). Akorát bych se domluvila s vedoucími, ať mi dají vědět, až dorazí a urychleně jí pořídila mobil, aby mi to mohla dát vědět sama. MNĚ by se nechtělo 9leté dítě někam furt dopravovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.