| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Magrato, ja nekde tvrdim, ze diky miminimu plavani me deti umely brzy plavat? Nas to proste bavilo, obe deti mely rady ten teply bazen a tak jsme s nima jezdili "plavat", navic u prvniho ditete nam to v pul roce doporucila neurolozka na uvolneni mirne spasticity. Kurzy byly pro nas lepsi nez verejne bazeny, voda i zazemi tam bylo nesrovnatelne vic vhodne pro deti a kdyz chodil syn, bylo logicke, ze dcera bude taky, ta zacala uz nekdy kolem 2 mesicu. Byly doby, kdy jsem denne jezdila z Prahy do Berouna do Ploutvicky, protoze tam to bylo pro nas nej a v patek s detma plavali i tatinci. V Praze jsem zkousela Kenny, to nas nenadchlo a pak Amalku v Jedlickarne, tam to bylo super do roka s uplne malejma miminkama, pak uz byl vetsi bazen studeny /coz vadilo mne, detem ne/. Bylo to fajn, mam odtud nekolik kamaradek se kteryma se stykame dodnes. Kdyz pak deti z bazenu presly na stadion, uz jsem je nechala plavat v Praze, to mi prislo zbytecny, tam s nima jezdit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.