| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U oboustranných pravidelných návštěv dítě odjíždělo vybaveno plechem buchet, které u nás jedí všichni, návštěva dle rodinných zvyklostí dovezla totéž nebo tašku ovoce či pochutiny "pro všechny". Pokud byla rodina, která to neřešila, bylo mi to šumák, ale mě to nedalo, protože vím, kolik toho mládež v kobylčím stavu zvládne sníst a je fajn na ráno nakrájet plech buchet a ne ho patlat :-). Mimořádky neznámé jsme de facto nepěstovali, snad jen když děti jezdily "do rodiny" se sborem nebo na jazykové pobyty - tam to bylo něco milého pro rodiče - balíček s místními specialitami, sušené ovoce, kvalitní čaje - to se nám za roky osvědčilo jako univerzální. Lahev pokud jsem věděla že nenarazím (nepije víc lidí, než jsem si myslela :-) a hlavně pokud proběhl nějaký "dospělý" kontakt - přišlo mi vždycky divné, když lahev mělo předávat nezletilé dítě. Dětí u nás vždycky hnízdilo dost, hlavně o prázdninách se dětská herna měnila v noclehárnu, bylo mi jedno, jestli děti něco dovezou. Pokud spaly někde moje děti a nebylo to vyloženě u syna dobré kamarádky, kde to bylo recipročně dvakrát v týdnu a navíc často jako impulsivní akce (po bazéně, po kině,,,), snažila jsem se vždycky alespoň drobnou "vstupenku" poslat - prostě jen jako vyjádření toho, že si uvědomuju, že není automatické hostit, bavit a uklízet binec po cizím dítěti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.