| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alraune,

odešla jsem od IT k překládání beletrie - z důvodů organizace rodiny a tak. Kdybych tušila, že si manžel najde "jinou, lepší", neudělala bych to a dnes bych vydělávala úplně jinak ~t~

A taky občas zalituju, kdo by nezalitoval, ať hodí kamenem ~:-D Ale popravdě, můj život nabral natolik jiný směr, že si stejně říkám, že všech konců nedohlédnu. Možná bych měla víc peněz, možná bych měla autoimunitní onemocnění díky vyššímu levelu stresu rozjeté na úplně jiné grády. A možná by mě vyhodili a možná by mě přejelo cestou z práce auto. A možná mě zajede zítra. Z mého hlediska nemá smysl se tím zatěžovat.

Ale Monty o tom svém finančním pádu tak nějak mele v různých souvislostech furt, což teda už je poněkud otravné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.