| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Napsala jsem, ze je prakticke mit nepromokavou bundu a ze ji dost tezko nahradi "bunda z Lidlu",
. Pravda, zapomnela jsem dodat, ze na tyden do Chorvatska v lete nejspis nebudes potrebovat vubec zadnou, ale to je uz tak nejak jedno - stejne jste si to tu prekroutily podle sveho."

No, především jsi to NAPŘED, Monty, dost zásadně překroutila Ty.

Klidně si to najdi ~;), ostatně může si to najít každej, není to tak dávno - já jsem původně mluvila o bundě z Lidlu do LESA na HOUBY, o LODI a o tom, že by na ní "bunda z Lidlu" asi nebylo to pravý ořechový, jsi začala mluvit až Ty, a nechápu proč, protože to je úplně jiná situace, napřed sama bezostyšně spleteš hrušky s jabkama a pak se "divíš" a "nechápeš".

Stejně tak jsi spletla hrušku - profi fotograf, kterej musí mít profi vybavení, protože je za nějakou kvalitu PLACENEJ a mobil by mu neprošel, a jabko - amatérskýho fotografa, kterej si může dělat zcela co chce, a usoudí-li, že mu mobil na tu kvalitu, co fotí, zcela stačí, tak to může udělat zcela beztrestně.

Pokud je někdo amatérskej foto.graf - fajnšmekr, kterej nedá ani ránu bez zrcadlovky, tak to samozřejmě taky jde a je to v pohodě (ale rozhodně to není většinový, není úplně běžný, aby každej chtěl mít momentky z běžnýho života ve stejný kvalitě jako fotky z vlastní svatby).

Problém je ten, že z Tvýho projevu by si člověk skoro myslel, že je běžný, že lidi chtěj mít ve špičkový kvalitě úplně všecko, čím se zabývaj, - momentky fotit zrcadlovkou, protože chtěj mít super kvalitní VŠECKY fotky, na loď MUSEJ mít kvalitní nepromokavý cosi, protože to tam tak maj všichni... a že kdyby to z nějakýho důvodu neměli, tak by strádali (respektive Ty když to nebudeš mít, tak budeš strádat).

Ale pokud má někdo takovou libůstku, kdy musí mít u něčeho všecko špičkový, tak mívá jen jednu, dvě, několik, ale ne ÚPLNĚ VŠECKO, v tý jedný oblasti si pak dopřeje bez kompromisů a musí mít "to nejlepší", ale v těch ostatních mu stačí jen to, co je "dost dobrý". Třeba ten fotograf, kterej musí mít nejlepší výbavu, co je k dostání, ale zas tolik neřeší oblečení. Jinej zas cestuje a potrpí si na špičkový funkční a lehký oblečení, ale třeba zas neřeší, aby měl superkulinářský zážitky.

Ale z Tebe mám v této debatě pocit, skoro jako bys tuhle špičkovost vyžadovala u všeho, nejen u vybraný oblasti nebo dvou nebo tří, na kterých Ti záleží, a že Ti to, co je "dost dobrý" v těch ostatních nestačí, a pokud to tak někdo nemá, nazýváš to "evangelickou skromností". Přitom je to normální ekonomický uvažování, který musí v určitý míře praktikovat skoro všichni, i ti Němci, kteří si podle Tebe žijou jak pámbu ve Frankrajchu ~;) a ne křivda, kterou na nás páše zlej svět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.