| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,

als Anni reagovala naprosto logicky - Tys vůbec nenapsala, že je "praktický mít na loď funkční oblečení", ty jsi napsala něco v tom smyslu, že bunda z Lidlu by na loď byla špatnej nápad, protože by v tamních podmínkách neobstála a neuchránila by člověka před mokrem.

A Anni reagovala v tom smyslu, že i bunda z Lidlu by klidně mohla stačit (případně by ani nebyla potřeba), protože podmínky, kdy by člověk potřeboval to funkční oblečení nenastávaj až zas tak často.

Navíc moc nechápu, proč jsi začala v této souvislosti o LODI, když původně byla řeč o úplně jiných podmínkách (mírná procházka v lese) - to je přece úplně jiný téma, jiný podmínky, a tudíž jiný řešení.

Já jsem psala o tom, že mně pro MOJE účely bunda z Lidlu (čti ne úplně špičková, ale taky ne úplně nejhorší) kvalita zcela stačí, netvrdila jsem, že musí stačit KOMUKOLI pro JAKEJKOLI účel. To, zda by stačila na lodi či nikoli je z MÉHO pohledu a z pohledu lidí, kteří na loď nejezdí, zcela irelevantní a vůbec nechápu, proč jsi o tom v této souvislosti začínala mluvit.

Na lodi (předpokládám) potřebuješ od oblečení asi něco trochu jinýho než na procházku v lese, to je jako bych řekla, že mi vyhovujou plavky od Litexu a nepotřebuju od Adidas, a Ty bys kontrovala "no jo, ale na ledovci v Alpách bys s plavkama od Litexu asi byla nahraná" ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.