| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

MOnty, na tohle nemusim vsechno vedet. Ty se hadas jak stara hasteriva baba. Ja napisu, ze jsem mela na skole umeleckou fotografii, Anett to sem vlozi a ty ji napises, ze jsem to nepsala, ze jsem psala, ze mam umeleckou skolu. Tak ti napisu, ze mela Anett pravdu s tim co jsem jsem napsala a dozvim se ze...Kde jsem psala o tom, ze nemáš uměleckou školu?
Ja nevim, co hulis? Vzdyt ty vubec neodpovidas na to o cem se mluvi a hadas se o tom, o cem se vubec nemluvi....


Anett vlozila me...."..mam kvalitu. Taky jsem mela na skole umeleckou fotografii.
A presto fotim nejradsi telefonem. Je to skladne, je to porad po ruce."

Monty...Anett,
ne, nepsala. Psala, ze ma umeleckou skolu a stejne nejradsi foti mobilem

Anett....Monty, Anni psala, že kvalitní fotoaparát vlastní a kvalitě v tom oboru rozumí, nicméně nejčastěji fotí mobilem, protože je skladný a na běžné použití jí stačí

Ja...Monty, nehadej se s Anett..ma pravdu.
Psala jsem tohle...coz znamena, ze jsme meli obor umelecka fotografie, kde jsme se ucili fotit /portrety, leskle veci, prirodu atd..atd../ vcetne nasviceni, co k cemu pouzit /filtry, objektivy...pravda, pracovalo se prevazne s expozimetrem/ atd..atd..az ke konecnemu zpracovani fotek v cerne komore.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.