| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mela jsem jednu ceskou znamou, matku 3 dospelych deti, ktera by sve rodine modre s nebe snesla. Jedna z dcer zije v Londyne, syn v Coloradu. Na snachu v Coloradu si denne kolem pulnoci s placem stezovala pres Skype, jak to ci ono: detem nedava najist, detem nedav jahodove knedliky, kdyz ona stala je tak ochotne..., detem da rychle snidani, nez ona sama ma moznost ji pripravit, ze deti vozi do skoly, kdyz ona tam je a ona by..., prestavela jim nabytek v celem dome a divila se, ze nejsou nadseni, kdyz se vratili z prenocovani, ktere jim zaplatila, a plno dalsich mne nepochopitelnych veci. Jeji druha dcera z Londyna ji ani neoznamila, ze je v jinem stavu, odmitla jeji navstevu a "pomoc" po porodu, na 80. narozeniny otce ani nechtela prijet, kdyz prijela, matka ji "za trest" odmitla s dvema batolaty vyzvednout (=cirou nahodou se o tom dozvedel otec a dojel pro ne), posleze ji nevzbudila, kdyz mela odjizdet a zaspala (=kdyz nechce pomoc, tak co bych se starala). Nejstarsi dcera ma smulu, ze bydli ve stejnem meste. Znama jim koupila letenku do New Yorku (za manzelovy penize, maji oddelenou ekonomii). Denne kontrolovala, jestli delaji to ci ono, kdyz uz tam jsou, a rozcilene mne informovala, ze to nedelaji. Hlidala jim deti u nich doma.Mne volala, jestli mam sroubovak. Musi jim prendat polici, visi na tak blbym miste, a kde maji nejaky vercajk (zrejme po predchozich zkusenostech ho dobre uschovali).
Mne skypovala k dceri, kde jsem byla 14 dni, jak je mozne, ze jim nevarim maso (=jsou vegetariani), to je prece nezdravy jen jist vegetarsky, jak to ci ono a podobne. Proc s detmi jdu tam, kam bylo rozhodnuto, prece tohle a tamhleto...

Sla na nervy i mne, chudaci deti a jejich rodiny, ona jim prece dala tolik, a oni takhle. Oni o to nestali, to jim zas vyctla, ze je to zaplacene a co ted. Absolutne se ji nedalo nic vysvetlit, ona to videla po svym, ji nikdo nikdy nic nedal, ona se obetuje, a oni takhle. Odbourala jsem styk, jenze taky za trapnych okolnosti - prestala jsem ji zvedat telefon a skype, neotvirala dvere - ji se nedalo zadnym zpusobem vysvetlit, ze nemam zajem. Natoz aby jeji deti ji neco vysvetlily. Proste musely to uplne utnout. Jenze ona to nevnima a jede k nim stejne na ctvrt roku, vyrazit s ni dvere syn nema zaludek (to udelala londynska dcera...)

S nekterymi lidmi proste neni mozne vubec nejak komunikovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.