| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grainne,

jenže to víš teď v 50, ne každej to ví instinktivně ve 20.

A jak jsi na tu ochranu "slabších", tak tady je "slabší" ten, kterej má vcelku ušlechtilý pohnutky - chce s někým starším vycházet, i když ho úplně nemusí, protože je to někdo blízkej někomu, kdo je blízkej jemu. Není to sice úplně taktický, ale je to lidský a nějak se mi příčí to odsoudit.

Samozřejmě nejvýhodnější pozici má ten, komu na těch lidech až tak nezáleží, a přistupuje k tomu stylem "komu se nelíbím, tak ať si políbí zadek, a pokud má s tím můj partner nějakej zásadní problém, tak ať táhne taky", ale těžko někomu vyčítat, když to tak úplně nedokáže.

Jako naprosto klíčový vidím, zda se za dotyčného zcela "duševně" postaví jeho partner (klidně i třeba ve smyslu "asi by bylo dobrý udělat to a to, aby se máma nezbláznila", ale jednoznačně s tím, že "na jedné lodi" jsem já a partner, nikoli já a moje rodina).

Pokud to neudělá, jako to neudělal u EUDO, tak si myslím, že šance na rozchod nebo totální odcizení se limitně blíží 100 procentům. Pokud to udělá, tak je dost pravděpodobné, že spolu "ustojí" i značně nestandardní tchánovce/rodinu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.