| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě operace pomohla. Na první jsem šla 1999, protože mi slábla levá noha na kole. Poté 2 těhotenství (prvni hned 2000), pak někdy cca 2006 druhá noha a 2008 druhá operace levačky. Jsem sledována 2x ročně, občas (za ta léta asi 4x) mi prováděli sklerotizaci.
Všechny operace jsem si platila, vsechny byly jako jednodenní chirurgie, v Pá operace, v Po do práce. Vyplatilo se mi to i finančně, protože ztráta výplaty při neschopence by byla vyšší než cena operace.
Nohy mě od první operace nebolí, neotékají, dělají, co je třeba, a to je nešetřím. Pokud mi bude znova doporučená operace, klidně do toho jdu. U mě je to dědičné, táta měl strašné nohy, absolvoval 2 běžné operace, strašně po nich trpěl bolestí a zařekl se, že nic podobného už neudělá, takže s bolavýma nohama strávil podstatnou část života...což bylo pro mě dost výstražné.
Ještě protinázor- manžel má dle mého Dr. k operaci obě nohy, ale nic ho nebolí, v ničem není omezován, takže na operaci nejde a čeká na nejnovější poznatky ( já měla totiž kazdou operaci jinou metodou, v té době nejlepší).
Uf, to je dlouhý ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.