| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S tou soukromou PA nebo dulou je to moc dobry napad! Muze ti hodne pomoct.
Ze sve zkusenosti - my jsme asi jediny par, ktery byl na predporodni priprave i pred druhym porodem. A bylo to prave kvuli mym obavam. Podruhe uz ta priprava nebyla tak rozsahla, vlastne jsme si jen tak popovidali o tom, co jsem posledne vnimala jako spatne a jak se toho vyvarovat. Moc mi to pomohlo! Hodne me uklidnilo uz jen to, ze k druho a vicerodickam maji v porodnici mnohem vetsi respekt a ze skusenosti - opravdu maji. I kdyz mne se to keca, ke mne meli mozna respekt proto, ze jsem porodila driv, nez jsme k nim dojeli, takze jsem jejich pomoc moc nepotrebovala. Ale zda se mi to priznacne - to co jsem nejvice chtela, byl bezproblemovy, prirozeny porod, do ktereho by mi pokud mozno vubec nesahali. A dostalo se mi toho merou vrchovatou. Takze bud v klidu, hezky se s PA priprav a dostane se ti to, po cem nejvic touzis. I kdyz pravda, ze nekdy to je v trosku jine podobe, nez jsme si predstavovali. Takze se ti sice treba nedostane bezproblemoveho cisare, ale dostane se ti hezkeho bezproblemoveho prirozeneho porodu. ~6~
Jo a podruhe, kdyz jsem uz vedela do ceho jdu, jsem se taky bala vice, nez napoprve. Ale bylo to mnohem lepsi. Ted se spi bojim opaku, ze zadne potreti uz mozna nikdy nebude. Vlastne ti tve starosti zavidim. :-)
Kdyz to na tebe zase prijde, tak se prijd zase vykecat sem a my ti tve chmury vymluvime. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.