| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vím, že audiovizuální tvorba je něco jiného, jen jsem to lípla, protože ty tendence mi prostě přijdou stejně.
Já nevím jak to přesně vyřešit, ale faktem prostě je, že e-knihy začínají čím dál více převládat (i díky tabletům a chytrým telefonům, kdy lidé nepotřebují speciálně jen čtečky). A pokud nechcete, aby je lidé stahovali a vy jste z toho nic neměli, tak o tom budete muset přemýšlet. Protože jen křik, že lidé co stahují jsou zloději a upírají peníze Vám prostě nepomůže, tak to je. Já za sebe můžu říct, že bych uvítala nějaký koncept elektronických knihoven, kdy bych za určitý roční poplatek měla přístup k neomezenému počtu knih obdobně, jako tomu je například v městské knihovně. A uvítala ybch, pokud bych si najednou mohla koupit tištěnou i e-knihu, přičemž e-kniha by měla nějaký symbolický poplatek.

Jinak jako překonaná mi přijde právě ta regionalita. Třeba i to, že J.K.Rowlingová tak staršně řešila fandovské překlady Harryho Pottera na netu, když v češtině kniha ještě nebyla dostupná. přitom si myslím, že 90% lidí, co ten fandovský překlad četli, si pak tu knihu zakoupilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.