| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nikdo se tu do tebe neopřel, že ho "nenecháš kopnout do míče", houfně nás udivuje, že tvůj syn hodí 4 roky do ZUŠ, když ho to nebaví.

A to jsem taky dceru k flétně trochu přitlačila a trvala jsem na tom, ať dochodí 3. ročník, když se dobrovolně přihlásila.

Po čtyřech letech už by měl mít základy nauky a nějaké základy klavíru. Nech ho dělat jiné věci, když ho tohle nebaví. Je to ZÁJMOVÁ činnost.

A pokud jde o talent... moje mladší hraje na klavír, příští rok bude končit druhý cyklus, začala se učit na varhany... Kolem 2.-5. ročníku prvního cyklu mě paní učitelka také zahrnovala informacemi, že je to dítě nadané. Ale ona se tím prostě už tehdy (a dosud) nehodlala živit a nikdy to nepovýšila na svou primární zálibu a nechtěla denně dlouho cvičit, takže prostě svůj talent na klavír nechala stranou a rozvíjela jiné, takže to od té doby přešlo na "hraje hezky" a virtuos už z ní holt nebude. Taky má talent na matematiku, výtvarný, na jazyky... dlouhodobě se věnuje jazykům a mívá vlny programování a IT zálib (teď řeší nějaký korespondenční seminář a baví ji to)... A živit se chce paleontologií ~t~

Podle mého soudu si hudbu musí dítě jako zálibu zvolit, povinným nástrojem dosáhneš leda nechuti k hubdě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.