| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kopřivo a dámy řešící totéž, mě zachránil Mr. Mickey s tipem na DerDieDas. Taktéž mé děti vážily v posledním roce školky kolem 14 kg a do začátku školní docházky to nijak významně nevylepšily. Teď ve 3. třídě má jedna dcera skoro 18 kilo ~;)

Máme toto v jiném designu: http://www.derdiedas.de/kollektion/ergoflex/

Je to v podstatě batoh, má to výhodu, že těžké věci lze spíš dostat blíž k zádům a vylepšit těžiště než u klasických aktovek. Nejdůležitější pro mě bylo to, že je to jeden z 2 batohů, u něhož lze posouvat popruhy nahoru a dolů (důležité, jinak visí batoh na zadek a dítě ho rve rameny dopředu, čímž si křiví záda).

Ten druhý typ, co má možnost posunu, se prodává výhradně v Německu a mám dojem, že je snad o něco těžší, prostě z nějakého důvodu neprošel. Derdiedas je nejlehčí, co jsem sehnala (ok, jedna aktovka Lego váží stejně, ale zase nemá posun popruhů a malému dítěti neseděla).

K designu - my máme ještě celkem umírněný, protože je z doby, kdy DerDieDas dostal nějakou nižší známku za bezpečnost a množství reflexních prvků ve srovnání se Scoutem, takže od té doby významně přitvrdil. Nyní je barevnost řekněme psychedelická. Ovšem kromě letošní kolekce se dají (levněji) sehnat i starší, které by třeba mohly esteticky projít.

Zabývala jsem se tím hodně dlouho, vybírala jsem osobně a před těmi 3 lety se mi nepodařilo najít žádnou lepší alternativu pro takhle malé dítě. Na našem trhu už vůbe ne. Tašky vypadají i ve 3. třídě OK.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.