| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cimbur, přijde mi, že mícháš jablka s hruškami. Ochota někomu vyhovět vůbec nesouvisí s (ne)oblibou. Jsou lidi, co si o pomoc umí říct a kteří ne. A taky hodně záleží na tom, JAK si lidé o pomoc řeknou. Jestli je to přímá žádost, nebo jestli ten dotyčný citově vydírá a manipuluje tak, aby nakonec dosáhl svého. Věř tomu, že takový člověk opravdu nebude oblíbený.

Já to mám tak, že si strašně nerada o cokoli říkám, nemám ráda, když se kolem mě tancuje a pokud to aspoň trochu jde, snažím se svoje starosti si řešit sama. Potřebuju mít pocit, že jsem schopná a že si dokážu poradit. Nevím, kdy naposledy jsem si o něco říkala. Nechci být závislá na něčí dobré vůli nebo někomu vděčná. Přesto se nám tchánovci snaží všelijak pomáhat, čímž mi můj pocit samostatnosti dost nabourávají. A nelíbí se mi to.

Přesto cítím, že nejsem příliš oblíbená a celý život mám pocit, že mě druzí považují za pitomce. Nevím proč. Táhne se to už od střední školy, kde jsem byla ve třídě za debila a už mi to zůstalo. Navíc nemám moc schopnost číst mezi řádky, někoho "prokouknout", což ještě můj pocit, že všichni okolo ví, jen já ne, umocňuje. A to, že nic po nikom nechci, nestěžuju si, nekňourám a nepoužívám citový nátlak mi fakt nepomáhá. ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.