| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

mám v plánu si maximálně do dvou let pořídit samojeda, naprosto jsem se zamilovala do jejich povahy i do vzhledu. Mám ale pár dotazů, na které jsem nenašla odpověď. Psala jsem dotaz i do diskuze v samojed-klubu, i přímo chovatelce z jedné registrované CHS - ani v jednom případě jsem nedostala prozatím odpověď, ale je to teprve pár dní. Nicméně bych ráda věděla alespoň některé informace již teď.
Určitě si chci pořídit pejska s PP, tím pádem počítám s kupní cenou 10 000 - 15 000,- Kč. Nevím ale, kolik mě samojed bude stát měsíčně? Chtěla bych ho krmit kvalitnějším krmivem a samozřejmě absolvovat všechny lékařské prohlídky, které budou třeba + každý týden chodit na "cvičák", abych přesně věděla, jak mám s takovým pejskem zacházet.
Dále by mě zajímalo, kolik takový pejsek potřebuje za den vycházek? Bude spát v kotci hned před domem s tím, že ráno před odchodem do práce ho vypustím na dvůr, časem i na zahradu (až se doupraví) a kolem 16:30 (až přijdu z práce) bych do vzala na procházku minimálně 5 km a o víkendech třeba na celé odpoledne. Navíc tu celý den někdo je, ať už přítelovi rodiče nebo přítel, který přichází z práce ve 14:00, takže pejsek by se neměl cítit sám.

Může mi někdo výše uvedené otázky zodpovědět? Byla bych za to moc ráda. :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.