| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem tak neřešila nevěru, ale MM se rozsvítilo v něčem jiném.
Když jsme se vzali, byl zvyklý jet sám za sebe, neobtěžoval se mi říct, že chce někam jít, že se zdrží a pod. A nebylo to proto, že bych byla stíhačka a kdyby mi řekl, že chce jít plavat, dělala bych scény. Prostě nic neřekl, já jsem ho čekala doma, měla jsem nějaký plán a on přijel o 2 hodiny později a divil se, že mi vadí, že mi to neřekl. A prý on se mě taky neptá, kam chodím. Jednou jsem mu řekla, že jdu po škole sedět holkám modelem (připravovaly se na talentovky a potřebovaly domácí práce). Jedna z těch holek, zrovna ta, v jejímž podnájmu kreslily, si šla nejdřív zaplavat. Přišla, řekla mi, že ho potkala na bazéně. Když jsem přijela domů (v tašce oblečení na to sezení modelem, na sobě olezlé školní kalhoty), ptal se, kde jsem byla. Odpověděla jsem mu, že u Radky sedět modelem. Nic na to neřekl, ale 3 dny byl nervózní. Pak jsem mu řekla, jak to bylo a že je fajn, když si jednou zkusil sám, jaké to je, nemuset oznamovat, kam jdu ve svém volnu. Od té doby funguje většinou normálně.
A znám i jeden pár, kde něco podobného zabralo při nevěře. Neznám nikoho, kdo by se tomu vysmíval.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.