| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mela jsem kamarada. Vzhledove, jak popisujes - ne moc vysoky, na prvni pohled nesportovni typ s propadlym hrudnickem, silne bryle jiz znacne nemoderni, obleceni zoufale, sebereflexe mizerna. Celkove mimoň. No a ten si oblibil jednu disciplinu... nazev mi ted uplne vypadl (mozna nekdo napovi?), jejiz podstatou je v komunite podobnych nadsencu ziskavat sebevedomi, podporovat se a oslovovat divky a zeny. Neco jako profesionalni balicstvi, ale ma to svuj nazev. Kamarad to obhajoval, ze nejde jen o zarezy, ale ze si strasne zlepsil komunikacni dovednosti, sebevedomi, ziskal kamarady...Ve zkratce: Tenhle mimon fakt oslovoval zeny po desitkach a casto uspel! Minimalne tedy v tom, ze ho neposlaly rovnou do zadele, ale skutecne s nim sli na nejake to rande. Dokonce jednu chvili randil s fakt krasnou blondynkou, rekli byste fakt sexy kus naprosto mimo jeho ligu. Mne to prijde ponekud ujete, ale vysvetluje to mnohe. Problem je, ze tomu trochu propadl a uz se s nim pak nedalo o nicem jinem bavit. Nase kontakty tak ponekud ustaly. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.