| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Schovanka nebo Schovánek?

Ahoj Jani a ostatní skoromaminy!

Ráda bych Vás upozornila, že ten UTZ není při určení pohlaví stoprocentní. U starší dcery to ještě nebylo - alespoň tady v našem malém městě. Ale u té druhé mi lékař velice podrobně popisoval veškeré "mužské vybavení". Nevím, v kterém týdnu to bylo, tak odhadem 30., ale my byli do té doby přesvědčeni, že je to Bublinka - holčička. (Mimochodem možná stejně roztomilé jako diskuze, která tu proběhla o pojmenování pohlaví u dětí a teď diskuze co kdy dítě řeklo či zkomolilo by mohly být příspěvky, jaký "pracovní" název používají těhulky pro svá nenarozeňátka. První dcera byla Kulíšek a to podle jmen KUba + eLIŠKA. Druhou pojmenovala ta starší, v době počátku mého těhotenství devítiletá, když na moje nadšení z první fotografie z UTZ, že už je tam miminko - druhá dcera je ze zkumavky a po 9 letech čekání si to nadšení dovedete představit - mi řekla "A kde je to miminko, vždyť je tam jenom nějaká bublina" . A bylo to, mimi bylo nazýváno Bublinka a to až do zmíněného UTZ vyšetření.)
Pan odktor mi tedy popsal (aniž bych mu o to říkala!)a ukazoval na monitoru penis i vrlátka a já šla domů trochu překvapená. Ale o nic nešlo, během pár dní to byl Bublík a dědečkové se těšili na vnuka. (táta ne, ten tvrdí, že dcery jsou lepší). Po porodu ale přišel ten veliký šok, když mi podali holčičku. Nějak jsem to nemohla hned pochopit, co se stalo. Taky známí nosili modré dárečky, že už to koupili dopředu atd.... Pan doktor byl velmi uražený, když jsem mu ráno při vizitě řekla, že ten chlapeček se jmenuje Anežka.
A ještě k pohybu v těhotenství. Myslím si, že pokud žena "poslouchá" svoje tělo a nepřepíná se, dá se dělat leccos. Já jezdila ještě den před odjezdem do porodnice na kole a porodila jsem tak pohodově, že den po propuštění z porodnice (4 dny po porodu) jsem na něm jezdila opět....
Držím palce všem Schovánkům i Schovankám, aby se jim dobře vedlo!
Ahoj Simona

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.