| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nechej ho mít zodpovědnost sám za sebe, nechce dělat úkol? ať nedělá, on dostane poznámku
domluv se s učitelkou, že to necháš na něm, že na něho nekašleš, ale zkusíš to, situace tě k tomu dovedla, aby neposílala sociálku :)

samoařejmě to chce trochu trestů, který ale bdue předem znát - ubližuje - zákaz něčeho
řve na tebe - zákazz něčeho

nepatří sem afekt, to řve i sám na sebe, s tím nic neudělá, ale to asi poznáš

a kromě toho všeho zjisti, kde má problém, protože on si tímto říká o pozornost a o pomoc, v něčem se topí a neví, co s tím, může mít problém ve škole, klidn i šikana, může mít problém se žárlivostí na mladší sestřičku, může mít problém jakýkoliv, ventiluje to takto

omez hry u počítače a moilu, omez to na půl odiny za den a ještě k tomu jen při slušným chování

zkus ho amětnat jinak, ideálně nějakým pohybem, kde svou agresivitu vybije, ale jestli má problém, pak ho tím stejně nevyřešíš

tu agreisvitu v sobě může mít ale opravdu i z těch her

nahradit je můžou jiný hry,. i když nebude chtít, pokud bude mít volný odpoledne, bez mobilu, bez počítače, bez televize... tak z nudy i to člověče bude hrát, nebo něco těžšéího

co ve škole? nudí se? jde mu to? nestíhá? může to být cokoliv z toho

mimochodem vyšetření očí, jak na tom je? jestli má blbý oči, může ho bolet halva, můe se mu blbě číst, může cokoliv

zkus se mu co nejvíc věnovat, on to potřebuje, proot je takový

a taky potřebuje mantinely, je těžk je nastavit, a je těžší je dodržovat, neuhnout
domluv se s manželem, abyste byli jednotní, nesmí jeden zakázat a druhý dovolit, občas se mi stane, že tatínek dovolí, prootže neví, že já jsem zakázala, pak musí říct něco jako aha, já jsem nevěděl, tak nesmíš

a pak teda nám zabraly vitamíny, ale napřed bych řešila to ostatní

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.