| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zdravím všude, kam přijdu, děti učím, že kdykoliv vlezou do obchodu, platí 3P - pozdravit, poprosit, poděkovat, ale jsou situace, kdy nezdravím - např. měli jsme sousedku a ta mi tak lezla krkem, že jsem jí prostě ten dobrý den popřát nedokázala, naštěstí patřila k nevychovaným a nezdravila ani ona, jen výjimečně, pokud jsme se střetly přímo ve dveřích a i to jsem jen kývla (zná to hrozně, ale já na ni měla vyloženě alergii, bydlela přímo nad námi a celé dny jsem musela poslouchat, jak ječí na syna, bohužel dost často bylo rozumět slovo od slova) - což ale rozhodně nebude příklad zakladatelky
a pak se mi stává, že jsem mimo - klidně můžu s někým mluvit, komunikovat, ale jedu na autopilota a vlastně nevnímám a pak klidně prosklím, že někdo přišel a pozdravil mě, kouknu na něj, ale tím to končí, do mozku už informace nedojde a pak prostě na pozdrav neodpovím (a vypadám pak jako namyšlená kráva, co ani nezabučí)... není to rozhodně schválně, nijak to neovlivním (na autopilota jsem schopná jet často, dlouho a často ani blízcí nepoznají, že jsem duchem někde jinde)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.