| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anni, a jak bys postupovala, kdyby dcera ten úkol prostě neudělala? Kolik pětek a zapomínáků bys jí nechala dát? Ty píšeš o dítěti, co se za svůj úkol cítí zodpovědné. Ale jsou i děti, kterým jsou úkoly jedno. Fakt je to chyba ve výchově matky? Kdyby dítě nepřemlouvala od počátku, tak by si cestu k úkolům našlo samo? To je fakt revoluční myšlenka. Prostě by mu jednou začalo vadit, že ten úkol nemá? Tak to mě mrzí, že jsem to nevěděla dříve. Moje děti byly ponechány, ať si školu řeší samy. Ne z mojí lenosti, ale protože mě prostě nenapadlo, že na to budou kašlat. Já byla svědomitá jedničkářka, co sama vzala aktovku, udělala úkoly, sama si četla. Moje máma ani nevěděla, co se učím. Když měly první zapomenutý úkol, tak jsem se nenechala rozhodit. Pak odmítaly číst, trochu jsem je nutila, ale byl to jejich boj. No a po určité době mě začaly atakovat učitelky, proč se s dítětem nepřipravuju. Proč nemá úkoly? Proč nedělá to nebo to. Tak jsem si na to sedla a začaly ty boje, co má zakladatelka se synem. S jedním dítětem ustaly ve třetí třídě. Najednou dozrálo a škola byla jeho starost, i když žádný svědomitý žáček, občas prostě na to hodilo bobek. Do té doby očistec. S druhým dítětem bojuju doteď. Není to už takové, jako u zakladatelky, ale pořád to není standard. Občas je období, kdy funguje, občas musí přijít zase dozor maminky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.