| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, o tomhle anglickém přístupu už jsem slyšela, zdá se mi to fakt divné, teplota přes 38 se mi u většiny dětí přijde moc na to, aby mohly to učení pořádně vnímat, nehledě, že nakazí ostatní. Jedna "kamarádka kamarádky" čerstvě přesunutá kvůli manželově práci se dvěma dětma do VB si "dovolila" nechat pětileté dítě (tj. u nás předškoláka, tam už povinná školní docházka) doma po viróze s vysokými horečkami (až čtyřicítky) ještě i 2. týden (na doléčení) a bylo jí vysvětleno, že musí buď do školy nebo do nemocnice ~:( No, jiný kraj, jiný mrav, ale tohle mi tedy přijde drsné. Už mockrát jsem si na to vzpomněla, když slyším ty u nás obvyklé diskuse na téma "jak to hrozní rodiče posílají do školky/školy děti s nudlí" ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.