| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,

tyhle příspěvky tu čtu jen od tebe.

Když tu někdo píše něco v tom smyslu, že základka je špatná, třeba já, tak o konkrétní základce. Máme tu jednu, takže výběr mezi dojíždět na jinou základku, o které nic nevím, a dojíždět na gympl, na kterém už mám jedno, dvě tři spokojené děti, je celkem jednoduchý.

Bohužel moje zkušenost z více základek v okolí říká, že jinde to není o moc lepší. Ta, kde učím teď, je co do oblastí, které jsou mojí prioritou, stejně mizerná jako ta místní. Tam, co jsem asistovala, to byla katastrofa napříč oběma stupni. Tam, co jsem učila dříve, to ušlo, ale zase nebrali nespádové.

Jenže tobě je fuk zkušenost těch, co o tom skutečně něco vědí. Novinový článek a tvoje přesvědčení vydáváš za všeobecnou pravdu a je vlastně úplně jedno, co tu kdo napíše.

Mimochodem, dřív ty "geniální" děti, co jsou dnes na gymplech, byly v matematických výběrovkách (já) a jazykovkách (můj muž a jeho sestra), kam se dělaly přijímačky, ne jako dnes...některé děti měly štěstí a byly na pokusných fakultních školách, kde se rozhodně něučilo standardně (moji sourozenci)...

Dnes už jsou holt jen ty gymply ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.