| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Víte, v naší rodině jsme v poslední době zažívali ne moc hezké chvilky. Psala jsem o tom co se dělo kvůli šikaně na bývalé ZŠ, tenkrát mi většina z vás držela palce a já jsem si myslela, že na světě ještě existují slušný a chápavý lidi...Asi jsem se ve vás zklamala. Včera jsem sem psala taky příspěvek a opravdu mě mrzí kolik z vás mě tam začalo obviňovat z toho, že si vymýšlím a završil to jeden člověk s nickem "Liškodlak" který mi napsal, že si mám prý hodit mokrej hadr na hlavu. Víte, chodím na tyhle stránky už dlouhé roky, dřív pod jiným nickem, některé z vás jsem poznala i osobně a sdělovali jsme si i ne příliš neosobní starosti a teď z toho co tady čtu je mi opravdu na nic. Netušila jsem, jak hnusně a zákeřně se umíte chovat. Vlastně vůbec nechápu proč ani co jsem vám kdy udělala. Mám pocit, že je to snad nějaká nová móda hodnotit věrohodnost toho či onoho příspěvku a pak sem psát, že je to vymyšlený. Opravdu jste mě zklamaly a mrzí mě jak hnusně se dokážete chovat. Já sama jsem pořád ještě rozhozená z toho, co jsme museli v posledních týdnech prožívat a ano možná moc prožívám i ty další věci ohledně dcery atd. ale po tom jak jste mě minule podpořily a dodaly alespoň nějakou naději bych opravdu nečekala, že jste schopné se chovat tak hnusně. Takže děkuji těm, kteří měli dost slušnosti mi tenkrát dodat podporu a slušně odpovědět a vy ostatní byste se měli stydět, je mi vás líto..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.